top of page

GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu Gizlilik Politikası, İnova İş Çözümleri ve Danışmanlık Anonim Şirketi’ne (“Şirket”) ait http://inovagrubu.com/ internet sitesini (“İnternet Sitesi”) kullanan tüm kişiler (“Kullanıcılar”) için geçerlidir. Ayrıca, işbu Gizlilik Politikası, mobil uygulama olması halinde, mobil uygulamayı kullanan Kullanıcılar için geçerli olacaktır.

 

  1. Şirket, İnternet Sitesi üzerinden elde ettiği veya Kullanıcılar tarafından sair surette kendisine iletilen kişisel verileri ve bilgileri, işbu Gizlilik Politikası ve İnternet Sitesi’nde yer alan, kişisel verilere ilişkin ilgili Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni’nde belirtilen haller haricinde üçüncü şahıslarla paylaşmamakta ve belirtilen amaçlar dışındaki hiçbir ticari amaçla kullanmamakta ve üçüncü kişilere aktarmamaktadır. 

 

  1. Kullanıcılar’a ait kişisel veriler ve gizli bilgiler; ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapılmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.

 

  1. Kullanıcılar tarafından Şirket’e sağlanan veya Şirket tarafından edinilen bilgilerin ve İnternet Sitesi üzerinden gerçekleşen tüm işlemlerin güvenliği için bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluşça sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkânlar ve maliyet unsurları dâhilinde, uygun teknik ve idari tedbirler alınmıştır.

 

  1. Kullanıcı’nın, Şirket ile paylaşmış olduğu kişisel verilerinin Kullanıcı’ya ait olduğu kabul edilmektedir.

 

  1. Şirket, işbu Gizlilik Politikası’nın hükümlerini dilediği zaman güncelleyebilir, değiştirebilir veya yürürlükten kaldırabilir. Güncellenen, değiştirilen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde Kullanıcı için hüküm ifade edecektir. Yapılan değişikliğin ardından Kullanıcı’nın İnternet Sitesi’ni kullanmaya devam ediyor olması, değişikliklere muvafakati anlamına gelecektir.

 

Bilgilerinize sunarız.

İnova İş Çözümleri ve Danışmanlık Anonim Şirketi

bottom of page