top of page

Yılın soğuk geçen ilk günlerinde Startme’den sıcak gelişmeler! 🌍 🚀 Sürdürülebilir Girişim Ekosistemi Mimarı Startme’de 2024’ün ilk danışma kurulu toplantısı Yönetim Kurulu Üyelerimiz Anıl Atılgan, Emre Başkan, Suat Metin, Hakkı Özgür Sıvacı ve Danışma Kurulu Üyelerimiz Itir Erhart, Rana Birden, Dr. Huseyin Guler’in katılımlarıyla gerçekleşti.


İnovasyon, girişimcilik ve etkinin birleştirici gücüne inanan Startme, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına odaklanan etki fikirleri ve girişimlerinin hayata geçirilmesi için gereken hızlandırıcı etki, sermaye ve ağ oluşturma imkânları sunarak adil bir ekosistem içerisinde büyüyebilmelerine destek olur. 


StartMe, iş modellerini sürdürülebilirlik temelli olarak şekillendirip, geleceğin etki üretme modelini tasarlayarak Sürdürülebilir Girişim Ekosistemi Mimarı olma vizyonunu gerçekleştirmeyi amaçlar.  


Bu etkiyi yaymamızı mümkün kılan herkese teşekkür ediyoruz. Fikirlerimizin ve heyecanımızın bizi sürdürülebilir yarınlara taşıması dileğiyle.

Comentários


bottom of page